IDO-UKRAINE
UDB/UMDF

+38 (050) 506 00 11

ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ IDO-UKRAINE

Summer Dance Camp програма

Цього року на Summer Dance Camp сумувати не буде ніхто!!!!

Крім насиченої щоденної програми, наша команда готує для вас серію надзвичайно крутих та інтенсивних майстер класів, адже літо найкращий час дізнаватись щось нове та розвиватись!

08.06-16.06 - Акробатика Гикавчук Сергій (Тернопіль) Майстер Спорту України з спортивної гімнастики, Майстер спорту України з Фітнесу. Тренер спортивної гімнастики та акробатики з понад 20 річним досвідом роботи. Засновник та основний тренер гімнастичної школи Fit Kid.

08.06 Hip Hop Олішевська Валентина (Вінниця) Засновник і головний хореограф студії ShArm-s, кращий педагог року за версією udance, і УФСТ, суддя наймасштабніших фестивалів Feel the Beat, the Challange, хореограф топової команди чемпіонів Angellas crew

9.06- 10.06 Disco dance Sharon Leinson (Finland) співзасновниця Star Dance Studio, шанований вчителем та тренером танців у Фінляндії. Sharon працює з Disco Dance протягом останніх 6 років.Рішучий і підтримуючий тренер, який прагне вивести в топ своїх танцюристів. Від кожного майстер класу хоче, щоб всі учні не тільки вивчали щось нове, а також отримували задоволення! Протягом багатьох років Шарон підготувала танцівників у багатьох різних категоріях, які показали найвищі результати в Фінляндії та за кордоном.

12.06 -14.06 Slow dance Анастасія Слободян (Тернопіль) Тренер, суддя Уфст, та діючий танцюрист. Чемпіонка і призерка кубків та чемпіонатів України,фіналіст, призер та переможець міжнародних змагань. Відвідує усі майстер класи на території України. Дає майстер класи та індивідуальні заняття в Україні та за її межами.Працює з провідними педагогами Європи. Член збірної команди України та суддя УФСТ у стилі диско.
Магістр НПУ ім. Драгоманова по спеціальності сучасна хореографія

13.06-15.06 Jazz Funk Катерина Гладкова (Харків) Засновник танцювальної студії «GK dance house»
Суддя Всеукраїнської категорії Української Федерації сучасного танцю
Багаторазова чемпіонка України з джаз-фанку в соло і дуетах (2013-2015 рр)
Виховала Чемпіонів України в стилях диско, слоу, джаз-фанк
Багаторазова чемпіонка Всеукраїнських та міжнародних змагань з різних танцювальних стилів

13.06 -14.06 Основи класичного танцю
16.06 мотиваційна лекція для танцюристів «Як стати Чемпіоном?» Павло Бойко (Тернопіль)
Віце президент Української федерації сучасного танцю, Суддя міжнародної категорії, танцюрист із понад 30річним стажем, співзасновник та тренер Центру Танцювального Розвитку «Євроденс». Тренер багаторазових Чемпіонів України та призерів міжнародних змагань.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись і розпочати літо разом з нами яскраво і активно!