IDO-UKRAINE
UDB/UMDF

+38 (050) 506 00 11

ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ IDO-UKRAINE

Достойний виступ збірної команди України з диско на Dance Star Championship, Бохумі, Чехія

Щиро вітаємо наших наймолодших учасників Національної збірної команди України з диско, які достойно представили Україну в Dance Star Championship, що відбувся в Бохумі, Чехія!

Переможці  Dance Star Championship з диско :

Соло дівчата міні кідз  (31 учасників) :  Чернега Тетяна, «Prestige-Dance», Одеса, тренер Макогоненко Олександра

Соло хлопці  міні кідз (2 учасника) : Бордовський Олександр , «Bordo Dance», Харків , тренер Бордовська Юлія

Міні кідз дуети (11 дуетів): Чернега Тетяна - Бордовський Олександр, «Prestige-Dance», Одеса, «Bordo- Dance», Харків,  тренери Макогоненко Олександра та Бордовська Юлія

Малі групи міні кідз ( 7 груп): SUPERKIDS MINI ODESA, «Prestige-Dance», Одеса, тренер Макогоненко Олександра

Срібні призери у Dance Star Championship  з диско:

Соло дівчата міні кідз (31 учасників):  Стрижук Поліна, «Prestige-Dance», Одеса, тренер Макогоненко Олександра

Соло хлопці міні кідз (2 учасника): Жуков  Марк , «Prestige-Dance», Одеса, тренер

Макогоненко Олександра

Бронзові призери у Dance Star Championship з диско :

Соло дівчата міні кідз (31 учасників): Бурмакіна Елізавета, «Prestige-Dance», Одеса, тренер Макогоненко Олександра

Дитячі дуети міні кідз (11 дуетів):  Січкарь Ксенія-Січкарь Анастасія, «Prestige-Dance», Одеса, тренер Макогоненко Олександра

Фіналісти  Dance Star Championship з диско:

Соло дівчата міні кідз ( 31 учасника):  4 місце Панченко Дарія,  «Фабрика танцю», Херсон,  тренер Маєвська Тетяна

6 місце Огонь Софія, «Успіх», Хмельницький, тренер Ганна Огонь

Дитячі малі групи міні кідз ( 7 груп):  

7 місце CRAZY BABY, «Фабрика танцю»,  Херсон, тренер Маєвська Тетяна

Півфіналісти Dance Star Championship з диско :

Соло дівчата міні кідз (31 учасників): 7 місце  Січкар Анастасія, «Prestige-Dance», Одеса, тренер Макогоненко Олександра

11 місце Іванова Аліса, «Фабрика танцю», Херсон, тренер Маєвська  Тетяна

11 місце  Гладченко Валерія , « Фабрика танцю» , Херсон, тренер  Маєвська Тетяна

Дитячі дуети міні кідз ( 11дуетів) : 6 місце Вайда Софія - Гладченко  Валерія, « Фабрика танцю» , Херсон, тренер  Маєвська Тетяна

6 місце Стрижук  Поліна – Бурмакіна  Єлізавета, «Prestige-Dance», Одеса, тренер  Макогоненко Олександра

9 місце Іванова Аліса- Панченко Дарія , » Фабрика танцю», Херсон, тренер  Маєвська Тетяна

11 місце Васьковська Ксенія- Жуков  Марк , «Prestige-Dance», Одеса, тренер  Макогоненко Олександра