IDO-UKRAINE
UDB/UMDF

+38 (050) 506 00 11

ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ IDO-UKRAINE

Спрощена інструкція для роботи з он-лайн рееєстрацією

Спрощена інструкція для роботи з он-лайн рееєстрацією www.reg-sw.com/udb/

Пароль доступу на свою сторінку, який ви отримали – ви можете змінити на інший,який вам зручний.

Спочатку створюємо базу даних танцюристів свого клубу:

В першому стовпчику Реєстрація-танцор-додати нового танцюриста. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ – писати прізвище в колонці де прізвище, ім’я – де ім’я напр. Іванова Катерина. Натиснути внизу кнопку ПІДТВЕРДИТИ. Прізвище ім»я пишеться українською мовою як у них в документах. Якщо напишете іванова катя – такі дипломи отримаєте на змаганнях. Якщо діти на змаганнях отримують дипломи з неправильним прізвищем, або ім’ям – тренер повинен виправити це в он-лайні. Для цього треба відправити ІД даного танцюриста і вказати його правильні дані. Адміністратор сам вносить зміни.

Дитина вводиться в базу свого клубу ЛИШЕ ОДИН РАЗ!

Після цього надсилаєте адміністратору е-мейл або смс щоб він підтвердив всіх ваших танцюристів.

Після його підтвердження крок 2:

Кожній дитині створюємо номінації, в яких вона танцює або номінації для дуетів, і колективних форм:

Реєстрація-номінація-додати соло (внизу). Зручна опція для дитини, яка танцює в багатьох номінаціях. Ці номінації можна їй додати натиснувши «+» справа. Якщо ви забуваєте натиснути ПЛЮС, то комп’ютер запам’ятовує лише останню номінацію.

Для соло і дуетів використовуйте Реєстрація-номінація-додати соло або дует.

Для малих груп і формейшинів Реєстрація-номінація-додати угрупування.

ВАЖЛИВО! Створювати правильні номінації. Напр. – в початківцях юніори тільки в стрітах є поділи на юніори 1 і 2. Тільки в Oriental є поділ на Молодь і Дорослі. Танцювальне шоу – це номінація freestyle. У всіх номінаціях freestyle і степу обов»язково в рядку Хореографія вказати назву номера. В малих групах і формейшинах в рядку «Учасник» вкажіть назву свого колективу. У всіх дисциплінах, крім freestyle, степу і Oriental Folk в рядку хореографія – не пишіть нічого. В Oriental Folk в рядку Хореографія  необхідно вказати саіді, чи халіджи...Всі номінації contemporary реєструєте в модерн, бо повна назва номінації Modern&Contemporary. Назви хореографій в джазі і модерн/контемп не обов’язкові.

Всі малі групи або формейшини любих стріт дисциплін реєструвати в  Dance Crew (5-10 чол) або Mega Dance Crew (від 11 чол). Є тільки окремо номінація  Hip Hop малі групи за правилами IDO.

Якщо ви маєте створену номінацію мала група або формейшин і вам потрібно замінити декілька дітей на інших, то ви надсилаєте ІД цієї номінації на емайл зі вказаними змінами і адміністратор он-лайну це робить. Якщо у freestyle мала група або формейшн юніори є декілька старших дітей, а їх не пропустить он-лайн реєстрація – відправляєте емайл з вказанням ІД номінації і список таких старших дітей, яких адміністратор сам додасть, перевіривши їх кількість на відповідність до правил.

Кнопка «Музика» є неактуальна взагалі. Не забудьте натиснути «ПІДТВЕРДИТИ». Збережіть або роздрукуйте собі список ваших створених номінацій – це полегшить вам реєстрацію на змагання.

ПРОХАННЯ ВСІМ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ЯК ТРЕНЕР:

Реєстрація-тренер-додати нового тренера.

Якщо тренер є і суддею, то вам необхідно зареєструватися як суддя.

Все вищевказане вимагає підтвердження адміністратора он-лайну. Ви не створите номінацій, поки адмін не підтвердить всіх внесених дітей. Щоб пришвидчити процес підтвердження просимо надіслати на наш емайл info@ua-dance.com.ua фразу – підтвердіть он-лайн.

Після того як створена база даних колективу і внесені номінації, в яких танцюють ваші діти

безспосередня реєстрація на будь-яке наступне змагання триває 1-5 хв.

В першу чергу перевірте на яке саме змагання ви реєструєтесь.

  1. Другий стовпчик Змагання-заявка учасників-заявка соло. Зручна коли ви маєте багато сольників. Вам випадає кожна дитина окремо і ви натискаєте справа кнопку ЗАЯВКА, щоб стрічка стала зеленою.
  2. Змагання-заявка учасників-заявка всіх. Використовуйте для всіх, крім сольників. Тут вам знадобиться ваш список номінацій, бо випадають у вікні номінації. На стрічці є кнопка ЗАЯВКА. Натисніть її і стрічка стане зеленою.
  3. Змагання-заявка учасників-список заявлених номінацій. Збережіть або роздрукуйте собі список ваших заявлених номінацій на дане змагання.
  4. Змагання-заява тренерів. Зверху вам випаде список змагань. Виберіть саме ваш блок. Якщо ви тільки тренер, то натискаєте кнопку ЗАЯВКА. Якщо ви суддя, то ставити відмітку у квадратику біля слова Суддя.
  5. Змагання-заявлені учасники. Тут ви побачите всіх заявлених учасників на дане змагання.

З любих питань стосовно он-лайн реєстрації і правильності створення номінацій дзвоніть:

З 11 до 21 год 050 506 00 11 Бусь Ірена Василівна

Стосовно тільки он-лайн реєстрації:

З 13 до 17 год (пон-середа), інші дні – в любий час 093 854 00 57 Мар’ян Скапко